Chwila zaczytania

Międzyczas

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Międzyczas to zabawna książka z terapeutycznym „dobrym duchem”

Międzyczas jest nie tyko kolejną książką o kobietach i dla kobiet, która wzrusza i bawi, ale także książką, która zaskakuje i pozostaje na długo w pamięci. W opinii kilku dotychczasowych „eksperymentalnych” czytelniczek tekst zmusza do refleksji i kusi, aby spróbować przenieść rozwiązania z życia bohaterów książki do własnego. Międzyczas to zabawna książka z terapeutycznym „dobrym duchem”, o której nie zapomina się wraz z przeczytaniem ostatniej strony.

Bohaterka książki przytłoczona ilością trudnych i przerastających ją sytuacji i problemów trafia do Międzyczasu, tajemniczego miejsca, gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje. W Międzyczasie i poza nim spotyka ciekawe osoby oraz poznaje ich historie – zabawne, zaskakujące, a czasem trudne i pogmatwane. Ze wszystkich sił chce pomóc innym odnaleźć samych siebie, a przy okazji pomaga samej sobie. Jest to zabawna, pełna ciepła opowieść z wieloma pozytywnymi postaciami i ich historiami.

Książka na pewno będzie ciekawą propozycją dla osób przeżywających trudne chwile, szukających pocieszenia i chwili zapomnienia a także chcących znaleźć odpowiedzi na kilka życiowych pytań.

Dowiedz się więcej na FB