Kubek kawy

Buła&Spóła - kawowy poranek w smacznym duecie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

i pyszne ciacho marchewkowe w komplecie ;-)

 Trwając w nieutulonym żalu po zamknięciu MontiKava :-( , powoli rozglądam się za miejscem z dobrą kawą. 

Postanowiłam dziś o poranku, idąc na SKM, przetestować nowe kawowe miejsce -Buła&Spóła to mały lokal tuż przy tunelu SKM Żabianka działający od października 2018 (czynne pon-pt od 6.00).
Z informacji na stronie Buła&Spóła można dowiedzieć się, że warzywa pochodzą z ogródka właścicieli, co daje nadzieję na pyszne i zdrowe smaki. 
W ofercie oczywiście kanapki (buły) prezentujące się niezwykle smacznie na drewnianych "talerzykach", zupy czekające na ladzie w kociołkach z chochlami zachęcającymi do nalania porcji (wyglądają apetycznie), dania na wynos (sałatki, naleśniki, makarony - również w wersji wege) oraz ciacha.

Dziś w ofercie było ciasto marchewkowe, którego zostały dwa kawałki (słusznej wielkości ;-)) oraz piętka. Poprosiłam o jeden kawałki oraz piętkę (bo lubię). Pan, ku mojemu zaskoczeniu, zapakował mi wszystkie trzy kawałki (a skasował za dwa), bo uznał, że zaraz będzie piekł nowe ciacho. Był to bardzo smaczny prezent ?
Lojalnie uprzedziłam, że jeśli przytyję, to przyjdę z zażaleniem ;-)
Twórca ciasta zapewnił, że jego wypieki nie tuczą :-D

Kawa BARDZO dobra, a ciasto marchewkowe wilgotne i pełne aromatycznych przypraw - idealny pobudzający zestaw na mroźny poranek :-)

Buła&Spóła - Porannie pozytywnie zakręcone miejsce :-D

 

(zdjęcia pochodzą ze strony Buła&Spóła)